Zabezpieczenia przeciwko ptakom

Ptaki mogą stać się naprawdę uciążliwe, szczególnie kiedy bez zaproszenia przylatują na Twój obiekt. Skutkiem ich bytowania są nieestetyczne zabrudzenia, które wielu użytkowników zniechęcają do korzystania z balkonu, tarasu i ogólnie przebywania w rejonie ich obecności. Warto zadbać o zdrowie czy estetykę i wykonać montaż zabezpieczeń przeciwko ptakom.
Kolce, spirale lub siatki przeciw ptakom rozwiążą problem powracających szkodników raz na zawsze. Wykorzystywane przez nas systemy są w pełni bezpieczne, jednak uniemożliwiają zwierzętom siadanie na danej powierzchni lub przebywanie w określonej strefie. W związku z tym ptaki zniechęcają się i zmieniają lokalizację, przeważnie na sąsiadów. Montaż kolców przeciw ptakom przebiega szybko i bezproblemowo. Stosujemy silne produkty wiążące, które gwarantują stabilne mocowanie a powierzchnia jest przez nas solidnie odtłuszczana. Kolce nie posiadają ostrych zakończeń, więc są niegroźne dla zdrowia ptaków.
Siatki przeciw ptakom są dobrą alternatywą dla kolców i doskonale sprawdzają się na balkonach, we wnękach i wszędzie tam, gdzie ptak nie może wlatywać. Nie tylko uniemożliwiają szkodnikom siadanie na barierkach, ale też odgradzają całą powierzchnię, dzięki czemu ptaki w ogóle nie mają dostępu tam gdzie ich nie chcemy. Jesli chodzi o montaż zabezpieczeń przeciwko ptakom to Montaż siatki prezentują sobą najtańsze rozwiązanie ptasiego problemu.
Specjalizujemy się w pracach alpinistycznych i często zlecenia które wykonujemy są na wysokościach lub w trudno dostępnych miejscach gdzie pracujemy z dostępu linowego. Cała nasza ekipa posiada niezbędne uprawnienia wysokościowe.
Skuteczność usług została potwierdzona przez setki klientów z całego Mazowsza i liczne referencje. Przeważnie wykonujemy realizacje na terenie Warszawy, ale od czasu do czasu spotkasz nas również w Radomiu, Siedlcach czy Płocku. Umów się na montaż zabezpieczeń przeciw ptakom i pozbądź się problemu już za kilka dni!