Montaż siatek przeciw ptakom

Nasza firma oferuje usługę montażu zabezpieczeń przeciw ptakom. Najczęściej wybierane przez naszych klientów to: montaż kolców przeciw ptakom i montaż siatek przeciw ptakom. Siatki doskonale sprawdzają się na balkonach i loggiach, a także przy oknach budynków użytkowych czy w postaci zabezpieczeń konstrukcji. Kolce najczęściej zobaczysz na dworcach, wiaduktach i obiektach użytku publicznego, ogólnie na płaskich powierzchniach lub wystających elementach elewacji.
Montaż siatek przeciw ptakom składa się z kilku etapów. Pierwszym jest dokonanie pomiarów powierzchni, która ma zostać osłonięta. Następnie wycina się odpowiedni fragment siatki i zakłada ją za pomocą specjalnych mocowań, dbając o właściwy naciąg siatki.
Ważnym kryterium przy wyborze siatki jest średnica jej oczek. Drobniejsze siatki polecane są jako zabezpieczenia przed małymi ptakami jak wróble, te z szerszymi oczkami z kolei świetnie sprawdzają się jako zabezpieczenia przed większymi szkodnikami, jak sroki czy gołębie.
Cena usługi montażu siatek przeciw ptakom zależy od:

  • lokalizacji – obsługujemy Warszawę i okolice;
  • rodzaju siatki;
  • wielkości zabezpieczanej powierzchni.

W naszej ekipie znajdziesz certyfikowanych alpinistów przemysłowych, którzy swoje zadania wykonują profesjonalnie i solidnie, a nasze ceny są po prostu atrakcyjne!
W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do skorzystania z zakładki „Kontakt” naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz numer telefonu, a także adres e-mail, na który możesz wysłać zapytania.