Usługi dekarskie

Prace na dachach powinny być wykonywane tylko i wyłącznie przez doświadczonych wykonawców z kilku powodów. Po pierwsze towarzyszy im duże ryzyko wypadku – jest to praca na wysokości i bez odpowiednich zabezpieczeń może skończyć się wypadkiem. Kolejnym powodem, dla którego lepiej zlecić usługi dekarskie profesjonalistom jest duże znaczenie, jakie na stan całego budynku ma prawidłowość wykonania prac. Nawet najmniejszy błąd przy remoncie dachu może skutkować nieszczelnością pokrycia, a w efekcie zawilgotnieniem elewacji lub zalaniem pomieszczeń.
W naszym zespole naszej posiadamy doświadczonych dekarzy, którzy uchronią Cię przed wszystkimi negatywnymi konsekwencjami nieprofesjonalnej renowacji pokrycia dachowego, remontu dachu, kominów itp. prac. Na życzenie klienta wykonamy mycie dachu, montaż obróbek blacharskich, antykorozję, naprawę kominów i wiele innych usług dekarskich, które wymagają fachowej wiedzy i umiejętności. Podczas badania stanu konstrukcji doradzimy najlepsze rozwiązania i przedstawimy ich koszty. Warto wiedzieć, że mamy możliwość uzyskania materiałów w korzystnych cenach hurtowych, co znacznie obniży koszty prac.
Nasze referencje wskazują na zadowolenie z naszych usług, co jest niesamowitym wynikiem patrząc wstecz na 15 lat pracy gdy wykonywaliśmy usługi dekarskie. Jesteśmy dumni, gdy klienci określają nas mianem ekspertów
Skorzystaj z naszych usług alpinistycznych na terenie Warszawy lub w okolicy i przekonaj się sam o naszej niezawodności, terminowości i solidności. Wszystkim klientom udzielamy wieloletnich gwarancji na nasze usługi.