Montaż obróbek blacharskich

Przy pracach dekarskich często korzysta się z obróbek blacharskich, czyli części odpowiednio dociętej i ukształtowanej blachy, która ma pełnić funkcje techniczne lub estetyczne. Często są to bardzo małe elementy o dużym znaczeniu dla całej konstrukcji. Od czasu do czasu należy wykonać całkowitą wymianę obróbek blacharskich, ze względu na wysoki stopień zużycia materiału, jeśli taki występuje.
Często też montaż obróbek idzie w parze z gdy wykonujemy malowanie elewacji czy naprawę. Ocynkowana blacha stalowa, z której przeważnie są wykonane obróbki blacharskie jest bardzo trwała, jednakże może ulec zużyciu w wyniku działania różnych czynników zewnętrznych.
Chcemy zapewnić klientowi najwyższą jakość świadczonych usług, więc już na etapie projektowym sprawdzamy zgodność z zasadami sztuki budowlanej i kontrolujemy jakość dobranych produktów. Możemy pochwalić się dużą ilością ukończonych projektów, dzięki czemu w referencjach znajdziesz mnóstwo wpisów poświadczających prawidłowo wykonany montaż obróbek blacharskich.
Naszą ekipę polecają klienci z różnych branż – niezależnie więc, czym się zajmujesz, możesz skorzystać z naszych usług. Pracujemy głównie w obrębie Warszawy, ale jeśli masz ciekawy projekt do wykonania w innym mazowieckim mieście, chętnie zapoznamy się z jego treścią i określimy, czy podejmiemy się jego wykonania.