Remonty dachów

W naszej galerii zobaczysz wiele zdjęć z realizacji prac budowlanych. Profesjonalnie zajmujemy się wykonywaniem usług na dachach od wielu lat. Dekarze z naszej ekipy to pracownicy o olbrzymim, wieloletnim doświadczeniu w branży. Pozwoliło to zdobyć nam zaufanie klientów. Cieszymy się, widząc satysfakcję z naszej pracy, szczególnie jeśli chodzi o remonty dachów, które same w sobie zawierają wiele mniejszych usług wysokościowych z naszej oferty.
Wyróżnia nas ponadprzeciętna dokładność przy wykonywaniu prac związanych z pokryciem dachowym. Ta część konstrukcji budowlanej ma za zadanie chronić wnętrze budynku przed działaniem czynników środowiskowych, takich jak opady.
Remont dachu to nie tylko usunięcie usterki, ale także diagnoza jej pochodzenia. Zawsze staramy się eliminować źródło uszkodzeń, a nie tylko samą wadę. Jeżeli w trakcie oględzin nie uda nam się ustalić, skąd pochodzi przeciek lub inne uszkodzenie, na pewno przy pracach rozbiórkowych starego pokrycia znajdziemy przyczynę i ją zabezpieczymy.
Stosujemy tylko najlepsze materiały izolacyjne i hydroizolacyjne, żeby zapewnić klientom najwyższej jakości ochronę. Dzięki wieloletnim współpracom z dostawcami materiałów budowlanych, na wiele produktów mamy duże rabaty. To pozwala nam obniżyć koszty końcowe inwestycji dla klienta.
Remonty dachów to tylko jedna z wielu usług dekarskich, jakie oferujemy. Poza tym możesz nam zlecić:

Wszystkie usługi wraz z darmowymi oględzinami obiektu oferujemy na terenie Warszawy i okolic. Nie zwlekaj z naprawą uszkodzeń dachu – zadzwoń i umów się na wizję lokalną już dziś!