Montaż płotków przeciwśnieżnych

Na właścicielach budynków spoczywa obowiązek regularnego usuwania śniegu i sopli z dachów, co ma gwarantować bezpieczeństwo przechodniom oraz uchronić przed uszkodzeniem mienia przez zsuwający się śnieg. Przy silnych opadach, w zimie, często z dachu osuwają się znaczne jego ilości, co stanowi poważne zagrożenie dla ludzi oraz przedmiotów znajdujących się w pobliżu budynku. Oczywiście najlepiej byłoby wykonać odśnieżanie dachów, ale często śnieg gromadzi się błyskawicznie i czas reakcji na zlecenie może być zbyt długi aby zapobiec nieszczęściu.
Aby zapobiec spadnięciu potężnej lawiny dachowej, zalecamy montaż płotków przeciwśniegowych. Odpowiednio zamontowana konstrukcja antyśniegowa powstrzyma masę przed gwałtownym osunięciem się . Pracownicy naszej firmy dokonają wizji lokalnej, podczas której ustalą, czy stan pokrycia nie wskazuje na potrzebny remont dachu. Zbadają również stan rynien – regularne czyszczenie rynien jest niezbędne szczególnie przed zimą – to właśnie w wyniku zapchanych rynien powstają sople. Następnie przymocują do konstrukcji nośnej wsporniki, na których oprze się reszta systemu przeciwśnieżnego. Płotki przeciwśniegowe wykonane są z wysokiej jakości stali, a dzięki pokryciu ich farbami poliestrowymi można dopasować kolor do pokrycia.
Wybierając naszą ekipę możesz mieć pewność, że wykonując montaż płotków przeciwśniegowych uwzględnimy ważne czynniki, jak poziom spadku dachu czy materiał z jakiego jest zbudowany. Możesz nam powierzyć również inne prace na dachach – w naszym zespole pracuje doświadczony dekarz.
Bariera śnieżna to niedrogi sposób na zapewnienie sobie i osobom postronnym bezpieczeństwa podczas zimy. Nie ryzykuj wypadku z fatalnymi skutkami – zamontuj płotki przeciwśniegowe przed zimą! Pracujemy w Warszawie, ale przyjmujemy także zlecenia z innych mazowieckich miast – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.