Montaż ław kominiarskich

Pracami dekarskimi zajmujemy się od lat. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego szczególną uwagę przykładamy do prawidłowego montażu ław kominiarskich. Ławy kominiarskie tworzą razem drabinami dachowymi system poruszania się po dachu. Cały ciąg komunikacyjny uzupełniony jest często przez stopnie. Stabilna konstrukcja umożliwia pracę na dachu, kontrolę anten i urządzeń oraz tworzy bezpieczną drogę ewakuacyjną.
Montaż ław kominiarskich składa się z kilku poniższych kroków:

  1. Umieszczenie uszczelki wspornika dachowego na podstawie uchwytów ławy.
  2. Montaż wsporników do łat dachowych przy użyciu wkrętów.
  3. Montaż wsporników regulowanych do uchwytów ławy. Należy przy tym ustawić odpowiedni kąt nachylenia do powierzchni dachu.
  4. Umieszczenie i przytwierdzenie podestu ławy na wspornikach.

W portfolio naszych usług oprócz prac monterskich na wysokości znajdują się również inne prace dekarskie. Zawodowo zajmujemy się malowaniem dachów oraz naprawą pokryć, ale wykonujemy też całościowe remonty dachów.
Najczęściej realizujemy zlecenia na terenie Warszawy. Dojeżdżamy też do miejscowości oddalonych nieco od Warszawy, np. do Siedlec, Grodziska Mazowieckiego i Płocka. Zadzwoń i zapytaj o wycenę na montaż ław kominiarskich oraz wolne terminy!