Czyszczenie elewacji

Zauważyłeś zanieczyszczenia na elewacji swojego budynku? A może po prostu chciałbyś uzyskać efekt świeżości? To doskonałe powody aby wykonać profesjonalne czyszczenie elewacji. Nie zwlekaj, już dziś umów się na wizje lokalną. Ocenimy stopień zabrudzenia, zdecydujemy jaki sposób mycia elewacji będzie najbardziej odpowiedni i przedstawimy wstępny kosztorys oraz plan pracy.
Czyszczenie elewacji można wykonać na dwa różne sposoby: ręcznie, lub wysokociśnieniowo. Pierwszy sposób wiąże się z wykorzystaniem tradycyjnych przyrządów jak mop czy ściągaczka i sprawdza się przy elewacjach blaszanych czy szklano aluminiowych, drugi z kolei wymaga użycia myjki ciśnieniowej z odpowiednią dyszą – służy głównie do pozbycia się uporczywych zabrudzeń lub mycia elewacji tynkowej. Przed wybraniem sposobu czyszczenia nasi pracownicy dokonają szczegółowego rozeznania i w oparciu o strukturę, rodzaj i kształt powierzchni zdecydują, który sposób będzie najbardziej adekwatny. Udzielą Ci również informacji czy wskazane jest odgrzybianie, czyszczenie rynien lub naprawa elewacjiusługi wysokościowe wykonujemy kompleksowo.
Nie jesteś pewny czy już czas na ponowne mycie elewacji? Nie ma ustalonej częstotliwości, z jaką powinno się przeprowadzać czyszczenie elewacji. Wszystko zależy od stanu budynku i okoliczności towarzyszących, które mają wpływ na powstawanie zabrudzeń. Zapytaj, a przeprowadzimy ekspertyzę na wysokości za Ciebie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Dlaczego warto zlecić nam czyszczenie elewacji?
1) Mamy wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam na szybkie i skuteczne usunięcie zabrudzeń.
2) Dbamy o stosunek ceny do jakości świadczonych usług.
3) Posiadamy liczne referencje poświadczające jakość naszej pracy

Z naszych usług możesz skorzystać na terenie Warszawy i okolic. Oprócz stolicy obsługujemy też większe projekty w innych mazowieckich miastach, jak na przykład Radom, Siedlce i Płock. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.