Uszczelnianie dachów

Dach stanowi osłonę wnętrza budynku przed wpływem czynników zewnętrznych, jak deszcz i wiatr. Połać musi być szczelna, żeby mogła spełniać swoją funkcję. Niezależnie od tego czy mowa o budynku prywatnym czy przemysłowym, w pewnym momencie każde pokrycie dachowe może zacząć przeciekać. Aby uniknąć poważnych szkód i konieczności wykonania napraw, ponownego malowania elewacji, wymiany obróbek blacharskich i innych remontów należy niezwłocznie skontaktować się z nami w celu uszczelnienia dachu. Zlekceważenie małych ubytków może skutkować koniecznością przeprowadzenia kosztownego całościowego remontu dachu w przyszłości.
Stosujemy różne środki i metody uszczelniające a ich wybór zależy od wielkości ubytku, rodzaju pokrycia i innych czynników. Plan pracy z uwzględnieniem potrzebnych materiałów opracowywujemy po wstępnych oględzinach obiektu. Pierwszym etapem wykonawczym uszczelnianie dachów jest zawsze dokładne oczyszczenie całej naprawianej powierzchni. Później należy zagruntować element i w zależności od wybranego sposobu uszczelniania, nałożyć membranę żywiczną, folię dekarską lub uszczelniacz.
Odpowiednio uszczelniony dach będzie odporny na działanie promieniu UV, silnych opadów, porywistych wiatrów i innych czynników niszczących. Przy okazji uszczelniania dachu, dekarze z naszej ekipy zwrócą uwagę na stan rynien, komina i elewacji. Jeżeli zauważą niepokojące wady konstrukcji lub ślady pogorszającego się stanu budynku, poinformują Cię o tym i wskażą, jakie korki najlepiej podjąć.
Cieszymy się bardzo dobrymi opiniami wśród mieszkańców Warszawy i okolic – czyli od naszych najczestszych klientów. Sprawdź nasze referencje!