Naprawa rynien

Odpadający tynk to najmniejsza ze szkód, jakie powstają w wyniku niewłaściwego odprowadzania wody. Większy problem stanowi woda, która przeniknęła w głębsze warstwy ścian uszkadzając izolację termiczną konstrukcji i elewację a wtedy niezbędna może okazać się jej naprawa. Wykonujemy remonty elewacji i naprawę dociepleń, ale wiąże się to z wyższymi kosztami, niż naprawa rynien, dlatego jak tylko zauważysz, że woda nie spływa poprawnie, skontaktuj się z nami!
Uszkodzone rynny są również przyczyną rozwijania się drobnoustrojów na powierzchni poddasza i ścian. Podczas odgrzybiania elewacji zwracamy uwagę na stan rynien, tak aby na dłużej ograniczyć powstawanie szkodliwych nalotów.
Naprawa rynien w naszym wykonaniu obejmuje:

  • malowanie;
  • uszczelnienia;
  • wymianę pękniętych lub zdeformowanych elementów;
  • czyszczenie rynien i rur spustowych;
  • kontrola mocowań i łączników wraz z ewentualną wymianą.

Nasza ekipa może pochwalić się wieloletnią praktyką zawodową w branży budowlanej, dlatego wszystkie prace wykonujemy szybko i dokładnie. Skorzystaj z naszych danych kontaktowych, żeby dowiedzieć się więcej na temat naprawy i montażu rynien. Pracujemy głównie w obrębie Warszawy, ale inne mazowieckie miasta też nie są nam obce.