Prace na dachach

Stan dachu wpływa na bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Przeciekając może być początkiem wielu poważnych remontów na budynku. Niektóre z nich to odgrzybianie elewacji czy naprawa dociepleń. Woda ma niszczący wpływ na konstrukcje budowlane. Szybko dostaje się w głąb ścian i przesiąka przez wiele warstw uszkadzając tynki, powodując zagrzybienie ścian wewnętrznych i zewnętrznych.
Aby uniknąć dużych wydatków związanych z remontem elewacji, należy regularnie kontrolować stan pokrycia dachowego. Nasi ludzie podczas wizji lokalnej poinformują Cię o każdej wadzie i uszkodzeniu konstrukcji i zaproponują najlepsze rozwiązania obejmujące prace na dachach.
Od lat współpracujemy z producentami najlepszych materiałów budowlanych, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci najlepszej jakości materiały w rozsądnych cenach. Przy wykonywaniu usług dekarskich zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, często kluczowe przy wykonywaniu powierzonych zadań, tak aby całość inwestycji naprawy dachu spełniała swoje zadanie przez długi czas. Mamy wiele lat doświadczenia, więc dostrzegamy nawet ledwo widoczne nieszczelności czy inne uszkodzenia, lub miejsca w których do takich stanów może dojść w przyszłości.
Prace na dachach to nie tylko naprawy! Wśród naszych usług znajdziesz również odśnieżanie, mycie dachów, wymianę rynien.
Bezpieczeństwo pracowników oraz użytkowników budynków a także osób postronnych to dla nas priorytet. Podczas wykonywania prac stosujemy się do norm BHP: dbamy o właściwe zabezpieczenie terenu, wszelkie przedmioty mogące spaść z dachu są właściwie zabezpieczone, pracownicy posiadają zawsze aktualne badania BHP i instruktarze stanowiskowe.
Dojazd do wszystkich potencjalnych miejsc realizacji jesśli chodzi o prace na dachach na terenie Warszawy jest bezpłatny! Dodatkowo dla naszych klientów możemy przygotować pełną dokumentację techniczną po skończeniu pracy. Wybieramy sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu możemy mieć pewność, że praca zostanie wykonana najlepiej jak to możliwe. Każdego klienta traktujemy indywidualnie zapewniając mu pełen komfort korzystania z naszych usług.