Prace dekarskie

Jeśli dach Twojego budynku wymaga remontu, powinieneś przygotować się na ewentualne niemiłe niespodzianki. Co mamy na myśli? Niejednokrotnie zdarza się, że po usunięciu zniszczonej warstwy pokrycia dostrzegamy kolejne wady konstrukcji. W wielu przypadkach należy wykonać naprawę dociepleń lub wymianę obróbek blacharskich, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Chcemy zachować transparentność w pracy, dlatego przed rozpoczęciem realizacji zlecenia uprzedzamy klienta o możliwości wystąpienia takiego obrotu zdarzeń. Po zewnętrznych oględzinach obiektu przedstawiamy wstępny kosztorys na prace dekarskie, a o ewentualnych dodatkowych kosztach informujemy na bieżąco.
Podczas robót na dachach dbamy o prawidłowe zabezpieczenie pracowników. Przestrzegamy zasad BHP i regularnie sprawdzamy sprzęt.
Zakres naszych usług dekarskich obejmuje krycie dachów różnymi materiałami, np. blachą, blachodachówką, gontami lub papą. Ponadto oferujemy profesjonalne mycie dachów, a także czyszczenie rynien i rur spustowych. Regularne udrażnianie kanałów odprowadzających wodę opadową pozwala uniknąć zamoczenia ścian budynku. Zaniedbanie tej czynności może skutkować koniecznością przeprowadzenia remontu elewacji. Kolejną z wykonywanych przez nas prac na dachach jest montaż ław kominiarskich. Ze szczególną starannością mocujemy wszystkie elementy, żeby zapewnić użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo i wysoki komfort.
Wyżej wymienione prace dekarskie to tylko niewielka próbka naszych możliwości. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat prac dekarskich, jakie wykonujemy we wszystkich dzielnicach Warszawy. Obsługujemy również realizacje w podwarszawskich miejscowościach, jak Piaseczno, Legionowo i Wołomin. Zlecenia przyjmujemy mailowo lub telefonicznie.