Naprawa dachów

Nawet najlepszej jakości dach może ulec uszkodzeniu i wtedy jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa naprawę dachu.
Wpływ na stan pokrycia ma wiele czynników. Główne przyczyny zniszczeń są atmosferyczne i mechaniczne – większość uszkodzeń powstaje w wyniku tych drugich. Czasem zwykły kamień upuszczony przez ptaka może przyczynić się do szybszego niszczenia blachy i wtedy niezbędne jest malowanie dachu.
Rodzaje zniszczeń samego dachu mogą być różne, jednak należy pamiętać, że uszkodzony dach może być początkiem szeregu innych awarii wokół domu. Nieszczelne pokrycie dachowe umożliwia wodzie przedostawanie się do elewacji, a w efekcie jej zawilgotnieniu. Aby uniknąć wysokich wydatków związanych z remontem elewacji, wymianą rynien i odgrzybianiem elewacji, należy zawczasu wykonać naprawę dachu.
Nie ma zasady określającej, jak często należy naprawiać dach, jednak po zauważeniu szkody powinno się niezwłocznie przystąpić do jej usunięcia. Zakres naszych usług jaki obejmuje naprawa dachów wszelkiego rodzaju to pokrycia: z papy, blachy, PCV i gontów.
Regularne przeglądy pokrycia dachowego pozwalają na wcześniejsze rozpoznanie szkód i ubytków, dzięki czemu możesz uchronić się przed poważnymi remontami, dlatego, nawet jeżeli nic nie wzbudza Twoich podejrzeń, od czasu do czasu wezwij naszego specjalistę od pracy na dachach i zleć mu wykonanie oględzin.
Przy okazji remontu dachu możemy wykonać również inne usługi dekarskie lub prace na wysokości związane z naprawą elewacji budynku. Zajmujemy się uszczelnianiem dachów i montażem obróbek blacharskich a także płotków przeciwśnieżnych czy ław kominiarskich.
Realizujemy zlecenia na terenie Warszawy i miejscowości zlokalizowanych w jej obrębie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naprawy dachów, zadzwoń, a udzielimy na nie odpowiedzi bazując na fachowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.